Чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з плавання

27 листопада 2020 року, в басейні Національного транспортного університету (м. Київ, вул. М. Бойчука, 36а) відбувся чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з плавання серед КФК правоохоронних органів міста Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада — 2020».

У змаганнях взяли участь команди Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, Національної академії внутрішніх справ, Головного управління Національної поліції України у місті Києві, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві.

Змагання відбувались в особисто-командному заліку. Спортсмени змагались у дистанціях 50 м, 100 м та естафеті.

В особистому заліку на дистанції 50 м здобув перемогу Орлов Владислав (Північне ОТО НГУ) з результатом 00:26:08, срібло – Кондратюк Дмитро (Північне ОТО НГУ) – 00:26:65, бронзу здобув Шевченко Володимир (ГУ НП у м. Києві) – 00:27:22.

Призерами на дистанції 100 м стали: золото – Байгазієв Артем (Північне ОТО НГУ) – 00:57:53, срібло – Губенко Валерій (НАВС) – 01:00:75, бронза – Дзюба Дмитро (ГУ ДСНС України у м. Києві) – 01:42:63.

Переможцем у естафеті стала команда Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України – 01:52:75, срібними призерами стали спортсмени Національної академії внутрішніх справ з результатом – 01:58:06, бронзу вибороли представники Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій з результатом – 02:48:18.

За підсумками чемпіонату з плавання  переможцями та призерами стали:

1 місце – КФК Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України;

2 місце – КФК Національної академії внутрішніх справ;

3 місце – КФК Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві.

Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками, медалями та грамотами КМО ФСТ «Динамо» України.

Захід проводився з дотриманням всіх карантинних норм та рекомендацій по запобіганню поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19).