Онищенко Борис – чемпіон ХХ Олімпійських ігор, срібний призер Ігор ХІХ та ХХ Олімпіад;
Тимощенко Павло — чемпіон світу 2015 року, срібний призер чемпіонату світу (команда) та 2010 року (мікс);
Панін Ігор Миколайович — чемпіон світу 1985 року (команда)
Семенець Володимир — чемпіон ХХ Олімпійських ігор.
Бєлоглазов Анатолій – чемпіон ХХІІ Олімпійських ігор;
Бєлоглазов Сергій – чемпіон ХХІІ Олімпійських Ігор;
Федоришин Василь – срібний призер ХХІХ Олімпійських ігор, дворазовий призер чемпіонатів Європи;
Шахов Михайло Панасович – бронзовий призерXVI Олімпійських ігор – перша Олімпійська медаль столичних динамівців;
Мерлені Ірина – чемпіонка ХХVIIIОлімпійських ігор, бронзовий призер ХХІХ Олімпійських ігор;
Данько Тарас – бронзовий призер ХХІХ Олімпійських ігор.
Баркалов Олексій – Олімпійський чемпіон ХХ та ХХІІ Олімпійських ігор.
Гонтюк Роман – срібний призер XXVIII Олімпійських ігор та бронзовий призер XXIX Олімпійських ігор;
Зантарая Георгій — чемпіон світу 2009 року, срібний призер чемпіонату світу 2010 року, бронзовий призер чемпіонатів світу 2011,2013 та 2014 років;
Новіков Сергій – чемпіон ХХІ Олімпійських ігор.
Жирко Олена Миколаївна — чемпіонкаXXV Олімпійських ігор;
Климова Наталія Генріхівна – чемпіонкаXXI Олімпійських ігор;
Ткаченко Марина Миколаївна — чемпіонкаXXV Олімпійських ігор.
Борзов Валерій – дворазовий чемпіон та срібний призер Ігор ХХ Олімпіади, дворазовий бронзовий призер Ігор ХХІ Олімпіади;
Кравець Інесса – чемпіонка ХХVІ Олімпійських ігор;
Аржанов Євгеній — срібний призер ХХ Олімпійських ігор;
Красовська Олена — срібна призер ХХVII Олімпійських ігор.
Вітебський Йосип – чемпіон світу, срібний призер ХІХ Олімпійських ігор;
Гутцайт Вадим – чемпіон ХХV Олімпійських ігор;
Крісс Григорій Якович – чемпіон XVIII Олімпійських ігор, дворазовий срібний призер XIХ Олімпійських ігор та бронзовий призер XXОлімпійських ігор;
Погосов Георгій – чемпіон ХХV Олімпійських ігор.
Захарова Стелла – чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор;
Різатдінова Ганна — чемпіонка світу 2013 року, дворазова срібна призерка чемпіонату світу 2013 року та 5-ти разова бронзова призерка чемпіонатів світу 2011 та 2014 років.
Серебрянська Катерина Олегівна — чемпіонка ХХVІ Олімпійських ігор.
Осипенко-Радомська Інна – чемпіонка XXIXОлімпійських Ігор, дворазова срібна призерка XXXолімпійських ігор та бронзова призерка XXVIII Олімпійських Ігор.
Михайличенко Олексій Олександрович — чемпіон XXІV Олімпійських ігор;
Блохін Олег — бронзовий призер ХХ та ХХІ Олімпійських ігор;
Колотов Віктор — бронзовий призер ХХ та ХХІ Олімпійських ігор.
Клочкова Яна – дворазова чемпіонка та срібна призерка XXVII Олімпійських Ігор, дворазова чемпіонка XXVIIIОлімпійських Ігор;
Зевіна Дарина — чемпіонка світу 2012 року, 5-ти разова чемпіонка Європи.
Ломаченко Василь – чемпіон XXIX та XXX Олімпійських Ігор;
Берінчик Денис — срібний призер XXX Олімпійських Ігор, срібний призер чемпіонату світу 2011 року.
Мисевич Віра – олімпійська чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.