Чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з плавання

26 листопада 2021 року, в басейні Національного транспортного університету (м. Київ, вул. М. Бойчука, 36а) відбувся чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з плавання серед КФК правоохоронних органів,  рятувальних та інших спеціальних служб м. Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021».

• Управління державної охорони України

Змагання відбувались в особисто-командному заліку. Спортсмени змагались у дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м вільним стилем та естафеті 4х50 м.

В особистому заліку на дистанції 50 м здобув перемогу Лизогуб Андрій (НАВС) з результатом 00:25:56, срібло – Шабельний Ярослав (УДО) – 00:26:01, бронзу здобув Іванушкін Євген (УДО) – 00:26:25.

На дистанції 100 м вибороли: золото – Кондратюк Дмитро (НГУ) – 00:55:55, срібло – Зевіна Дар’я (СБУ) – 00:56:42, бронза – Савченко Ростислав (НАВС) – 00:57:08.

Переможцем у естафеті 4х50 м стала команда Управління державної охорони України (Іванушкін Є., Шабельний Я., Носов В., Гарячун Ю.) – 01:45:98, срібними призерами стали  спортсмени  Національної академії внутрішніх справ ( Вікарій І., Лизогуб А., Зубець М., Савченко Р.) з результатом – 01:46:63, бронзу вибороли представники Національної  академії  служби  безпеки України (Маняк С., Воронцов В., Кирик М., Зевіна Д.) з результатом – 01:48:25.

За підсумками чемпіонату з плавання  переможцями та призерами стали:

1 місце – КФК Національної академії внутрішніх справ

2 місце – КФК Управління державної охорони України

3 місце – КФК Північного Київського оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України;

Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками, медалями та грамотами КМО ФСТ «Динамо» України.

Захід проводився з дотриманням всіх карантинних норм та рекомендацій по запобіганню поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19).